O firmie Light Finance

Specjalizujemy się w świadczeniu najwyższej jakości usług z zakresu doradztwa kredytowego.

Nieustannie pogłębiana wiedza oraz wieloletnie doświadczenie sprawia, że wszystkie oferowane kredyty hipoteczne, mieszkaniowe, gotówkowe, konsolidacyjne, a także pożyczki dla firm są gwarantem doskonałych i odpowiadających indywidualnym potrzebom Naszych Klientów rozwiązań.

Firma Light Finance

Zależy nam na stworzeniu nowego profilu Osobistego Doradcy, [Poznaj misję i wizję Light Finance] który dostarczy wszelkich niezbędnych informacji, dotyczących inwestycji finansowych. Wiemy, że w Warszawie znajduje się wiele instytucji, oferujących szeroką gamę dostępnych usług finansowych, dlatego dokładamy wszelkich starań, by udostępniać najdogodniejsze warunki współpracy.
Minimum formalności oraz duża swoboda spłaty to główne atuty polecanych kredytów dla firm, a także hipotecznych, mieszkaniowych, gotówkowych oraz konsolidacyjnych. Biegła znajomość wewnętrznych procedur bankowych oraz bazowanie na wieloletniej współpracy z uznanymi partnerami finansowymi to gwarancja rzetelnych usług. Rozpoczynając z nami współpracę, mają Państwo pewność, że przedsięwzięcia, bazujące na polecanych kredytach hipotecznych, mieszkaniowych, gotówkowych, konsolidacyjnych oraz ofertach przeznaczonych dla firm okażą się sukcesem inwestycyjnym.

Profesjonalne i indywidualne podejście do potrzeb Inwestorów sprawia, że każda decyzja podjęta we współpracy z Light Finance jest trafna i zapewnia wymierne efekty. Zapewniamy, że z udostępnianymi kredytami dla firm oraz pożyczkami hipotecznymi, mieszkaniowymi, gotówkowymi oraz konsolidacyjnymi będą się mogli Państwo cieszyć możliwością szybkiej realizacji każdego rodzaju planów. Zależy nam na sprostaniu wszystkim wymaganiom Klientów, dlatego tworzymy tylko takie propozycje, które są oparte na oczekiwaniach i możliwościach finansowych Inwestorów. Atrakcyjne oprocentowanie oraz długi okres kredytowania sprawiają, że dzięki naszym kredytom hipotecznym, mieszkaniowym, gotówkowym, konsolidacyjnym oraz ofertom dla firm szybko zrealizowanymi przedsięwzięciami cieszyć się może wielu mieszkańców i Inwestorów z Warszawy a także całego kraju.

Zapraszamy także do zapoznania się z naszą ofertą kredytów firmowych, która skierowana jest do Klientów biznesowych.

Z pełną odpowiedzialnością polecam Pana Zbigniewa Rymkiewicza z Light Finance Sp. j. jako profesjonalnego i rzetelnego doradcę kredytowego. Mój przypadek był dość trudny, a szansa na kredyt na własne mieszkanie niewielka. Jednak dzięki sumienności Pana Zbigniewa i ogromnemu zaangażowaniu w swoją pracę, wniosek został rozpatrzony pozytywnie, w oczekiwanym terminie.

[ zobacz ]

Iwona Łepkowska, Warszawa Referencja Iwona Łepkowska, Warszawa

Skorzystałem z usług Light Finance przy zakupie pierwszego mieszkania i chciałbym skorzystać z okazji i polecić usługi firmy. Doradca pomógł wybrać najciekawsze oferty, był do dyspozycji podczas całego procesu, pomógł na każdym etapie. O kredyt ubiegałem się mieszkając za granicą. Nie wyobrażam sobie jak wyglądałby cały proces bez opieki ze strony Light Finance. Planuję skorzystać z usług Light Finance ponownie, szczerze polecam.

[ zobacz ]

Marcin Bochenek, Kraków Referencja Marcin Bochenek, Kraków

Obsługa w pełni profesjonalna. Doradca dokonał szczegółowej analizy ofert kredytów hipotecznych dostępnych na rynku, pomimo relatywnie krótkiego czasu. Co więcej, zaangażował się w pełni w procedurę jego uzyskania i skutecznie wynegocjował satysfakcjonujące warunki zawartej umowy. Skorzystanie z oferty pozwoliło uzyskać kredyt na bardzo korzystnych warunkach, bez straty czasu na analizę ofert. Szczerze polecam

[ zobacz ]

Piotr Krzak - prawnik, Kraków Referencja Piotr Krzak - prawnik, Kraków
Wypełnij wniosek kredytowy / ubezpieczeniowy