Referencje

Nasi Klienci o nas

Z pełną odpowiedzialnością polecam Pana Zbigniewa Rymkiewicza z Light Finance Sp. j. jako profesjonalnego i rzetelnego doradcę kredytowego. Mój przypadek był dość trudny, a szansa na kredyt na własne mieszkanie niewielka. Jednak dzięki sumienności Pana Zbigniewa i ogromnemu zaangażowaniu w swoją pracę, wniosek został rozpatrzony pozytywnie, w oczekiwanym terminie.

[ zobacz ]

Iwona Łepkowska, Warszawa Referencja Iwona Łepkowska, Warszawa

Skorzystałem z usług Light Finance przy zakupie pierwszego mieszkania i chciałbym skorzystać z okazji i polecić usługi firmy. Doradca pomógł wybrać najciekawsze oferty, był do dyspozycji podczas całego procesu, pomógł na każdym etapie. O kredyt ubiegałem się mieszkając za granicą. Nie wyobrażam sobie jak wyglądałby cały proces bez opieki ze strony Light Finance. Planuję skorzystać z usług Light Finance ponownie, szczerze polecam.

[ zobacz ]

Marcin Bochenek, Kraków Referencja Marcin Bochenek, Kraków

Obsługa w pełni profesjonalna. Doradca dokonał szczegółowej analizy ofert kredytów hipotecznych dostępnych na rynku, pomimo relatywnie krótkiego czasu. Co więcej, zaangażował się w pełni w procedurę jego uzyskania i skutecznie wynegocjował satysfakcjonujące warunki zawartej umowy. Skorzystanie z oferty pozwoliło uzyskać kredyt na bardzo korzystnych warunkach, bez straty czasu na analizę ofert. Szczerze polecam

[ zobacz ]

Piotr Krzak - prawnik, Kraków Referencja Piotr Krzak - prawnik, Kraków

Wraz z mężem planowaliśmy zakup nowego mieszkania a co za tym idzie ubieganie się o kredyt hipoteczny. Dzięki doradcy z firmy LightFinance zaoszczędziliśmy dużo czasu oraz niepotrzebnego stresu.W bardzo rzetelny sposób byliśmy poinformowani o ofertach kredytowych na rynku.Jesteśmy niezmiernie zadowoleni i wdzięczni za pełen profesjonalizm. W przyszłości na pewno skorzystam. Szczerze polecam!

[ zobacz ]

Aneta Dziubak Referencja Aneta Dziubak

Od ponad roku starałem się uzyskać kredyt na moje pierwsze wymarzone mieszkanie- jednak bez jakichkolwiek skutków. Po tym czasie trafiłem na Light Finance, dzięki któremu dostałem kredyt hipoteczny. Proces nie był łatwy, ale doradca który zajmował się moją sprawą stanął na wysokości zadania- kredyt otrzymałem. Bardzo dobry kontakt e-mailowy i telefoniczny pod czas trwania procesu. Bardzo polecam usługi Light Finance. W przyszłości jak tylko będę potrzebował pomocy na pewno zgłoszę się ponownie.

[ zobacz ]

Ignacy Stefaniuk Referencja Ignacy Stefaniuk

Pragnę podziękować pracownikom firmy Light Finance Sp. J. za profesjonalną i rzetelną obsługę z zakresu doradztwa finansowego. Firma Light Finance Sp. j. zawsze z pełnym profesjonalizmem realizowała powierzone jej zadania. Nasza dotychczasowa współpraca pozwala zarekomendować firmę Light Finance Sp. j. wszystkim podmiotom zainteresowanym skorzystaniem z jej usług.

[ zobacz ]

Marcin Więckiewicz - właściciel World Window s.c. Referencja Marcin Więckiewicz - właściciel World Window s.c.

Dzięki rzetelnej, dynamicznej i skutecznej pracy doradców Light Finance, dziś cieszymy się nowym domem. Podczas załatwiania kredytu hipotecznego towarzyszyło nam poczucie bezpieczeństwa, komfortu i jasności. Bardzo szczerze polecamy.

[ zobacz ]

Giovanny Castellanos Cabarique, Agnieszka Castellanos Pawlak Referencja Giovanny Castellanos Cabarique, Agnieszka Castellanos Pawlak
Wypełnij wniosek kredytowy / ubezpieczeniowy